RADA SAMORZĄDU STUDENCKIEGO

WYDZIAŁU TEOLOGICZNEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Pawła VI 2 71-459 Szczecin

 

 

Juzyszyn Joanna

j.juzyszyn@gmail.com

 

Knapkiewicz Łukasz

l.knapkiewicz@samorzad.usz.edu.pl

 

Koweła Sebastian

Kontakt: s.kowela@samorzad.usz.edu.pl

 

Kustra Adam

a.kustra@samorzad.usz.edu.pl

 

Maćczak Weronika:

weronikam1998@o2.pl

 

Stefaniak Paweł

p.stefaniak@samorzad.usz.edu.pl

 

Tesarek Paulina

paulina.tesarek3@gmail.com

 

Wojtkiewicz Rafał

arsfamilia@gmail.com

 

 

Dyżury Samorządu Studenckiego WT US odbywają się w środy (na przerwie od godz. 11:30) w pokoju samorządu, sala 103.