Drodzy Studenci,

Na podstawie wytycznych w zakresie organizacji procesu kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 przedstawiamy propozycję przedmiotów, które miałyby być prowadzone w kontakcie bezpośrednim. Pozostałe zajęcia prowadzone będą on-line za pośrednictwem platformy MSTeams.

Na kierunku teologia zasadniczo wszystkie zajęcia są planowane jako odbywane zdalnie. Przewidujemy realizację stacjonarną tylko pojedynczych godzin ćwiczeń z niektórych przedmiotów (w jednorazowych większych blokach).

Terminy takich zajęć zostaną wcześniej ustalone ze studentami i ogłoszone.

Na kierunku familiologia pierwszego stopnia stacjonarnie odbywać się będą:

• Podstawowe zagadnienia z filozofii [ćwiczenia]
  • Komunikacja interpersonalna [ćwiczenia] – połowa ilości godzin, druga połowa zdalnie

Terminy tych zajęć (w większych blokach) zostaną wcześniej ustalone ze studentami i ogłoszone.

Na kierunku familiologia drugiego stopnia stacjonarnie odbywać się będą:

• Teorie komunikacji interpersonalnej [laboratoria]
  • Mediacje cywilne i rodzinne [laboratoria] – połowa ilości godzin, druga połowa zdalnie