W ramach współpracy z Santander Universidades mamy dla studentów  programy stypendialne – nagrody finansowe oraz cykl webinarów.  Dodatkowo w jesiennej edycji Stypendiów Santander mogą Państwo korzystać z oferty projektów ogólnopolskich oraz globalnych, które oferują rozwój kompetencji cyfrowych, językowych a także branżowych z zakresu marketingu, ekonomii, bankowości, liderstw itd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i aplikowanie.

Obecnie trwają nabory na:

  • Nagroda Santander Universidadesdla społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego – 67 nagród dla studentów, doktorantów i pracowników uczelni za osiągnięcia sportowe, naukowe, kulturalne, zaangażowanie społeczne, aktywność samorozwojową oraz realizację inicjatyw na Uczelni i poza nią 

Aplikuj do 31 października br. na: 

https://app.becas-santander.com/pl/program/nagroda_usz_2021  

  • Akademia Marketingu w eSporcieSantander – cykl webinarów z ekspertami poruszających tematykę marketingu w  Program oferuje 50 miejsc dla  studentów absolwentów i pracowników wszystkich polskich uczelni wyższych. 

Aplikuj do 29 października br. na: 

https://app.becas-santander.com/pl/program/marketing_esport_usz2021  

  • Akademia Santander Universidadesonline – cykl webinarów dotyczących szeroko rozumianej bankowości, które poprowadzi najwyższa kadrą zarządzającą Santander Bank Polska S.A. Celem wydarzenia jest dzielenie się wiedzą praktyków oraz inspirowanie do rozwoju kariery i uczenia się przez całe życie. W trakcie Akademii poruszane będą zarówno tematy finansowe, ekonomiczne, technologiczne jak i te związane z przywództwem oraz rozwojem osobistym. Akademia organizowana jest we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. 

Aplikuj do 31 października na: 

https://app.becas-santander.com/pl/program/akademia_su_2021 

 

  • Stypendium Konferencyjne Santander | VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych– to 300 miejsc na studencką konferencję naukową, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych przez jury, nawiązać cenne znajomości oraz zdobyć cenne nagrody. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy; 

Aplikuj do 2 listopada br. na: 

https://app.becas-santander.com/pl/program/vii_osskn  

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce– cykl webinarów dotyczących wykorzystania mediów społecznościowych do prowadzenia działań marketingowych małej firmy oraz budowania marki osobistej. Swoją wiedzą podzielą znani i cenieni eksperci świata social mediów. 

Aplikuj do 11 listopada br. na:  

https://app.becas-santander.com/pl/program/biznes_w_praktyce_2021

  • StypendiumJęzykowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego. W ramach programu uczestnicy wybiorą  jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics.

Aplikuj do 23 listopada br. na:  

https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-language-english-to-boost-your-career-university-of-pennsylvania  

 

Więcej możliwości

W artykule przedstawiliśmy tylko wybrane programy, oferta jest o wiele bogatsza dlatego zapraszamy na santander-grants.com gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Stypendia Santander

Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.