Serdecznie zapraszamy na pierwszy dzień Konferencji „Wpływ prawa państwowego na życie Kościoła i kościelnych osób prawnych – zagadnienia fundamentalne” która odbędzie się w Auli nr 317 w budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, mieszczącego się przy ul. A. Mickiewicza 16a w Szczecinie.

Konferencję organizuje Instytut Nauk Teologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i jest ona częścią projektu pt. 900 lat od misji św. Ottona z Bambergu – Prawo państwowe a prawo kościelne i Kościół, finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki przyznanych w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki „Doskonała Nauka – Wsparcie konferencji naukowych”, nr rej. DKN/SP/567581/2022.

Wydarzenie będzie także transmitowane on-line: