Uniwersytet Szczeciński zaprasza kandydatów na studia na Dzień Otwarty, podczas którego na wszystkich wydziałach Uczelni będą prezentowane kierunki studiów, odbędą się wykłady i warsztaty pokazowe.

6  kwietnia to data, którą tegoroczny maturzysta powinien wpisać w kalendarz. Przedstawiciele wydziałów, samorządu studenckiego oraz pracownicy działów promocji i rekrutacji będą tego dnia przedstawiać ofertę edukacyjną Uczelni,informować o procesie rekrutacji, mobilności akademickiej oraz możliwości zatrudnienia w czasie i po studiach.

Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące przyszłego studenta m.in.:

• Jakie warunki trzeba spełniać, by studiować na danym kierunku?
  • Jak realizować swoje pasje w projektach studenckich kół naukowych?
  • Gdzie spełniać sportowe ambicje?
  • Jak zdobyć miejsce w akademiku i czy trudno zdobyć stypendium?

Oprócz prezentacji oferty studiów, przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje. Uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli wziąć udział w konkursach, quizach, warsztatach, wykładach oraz odwiedzić sale i laboratoria wydziałowe.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Dnia Otwartego na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego:

DZIEŃ OTWARTY – PROGRAM