Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem, Instytut Nauk Teologicznych US, Szkoła Doktorska US wraz z Interdyscyplinarnym Kołem Szkoły Doktorskiej US zaprasza wszystkich doktorantów i studentów do uczestnictwa w V Doktorancko-Studenckim Seminarium Naukowym pt. „Ścieżki homo religiosus w odczarowanym świecie. Próba rozpoznania”.

Stacjonarnie: 7 grudnia 2022, godz. 16:30, Instytut Nauk Teologicznych US, ul. Pawła VI 2

On-line: MS Teams

Gościnią i ekspertką seminarium będzie p. prof. dr hab. Magdalena Zowczak etnografka, badaczka kultury religijnej i wykładowczyni w Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie będzie moderował ks. dr hab. Andrzej Draguła prof. US, Przewodniczący Rady Naukowej Instytutu Nauk Teologicznych US.

Seminarium Naukowe odbędzie się w formule hybrydowej, jednak tym razem jest nam bardzo miło poinformować, że stacjonarnie w Instytucie Nauk Teologicznych spotkamy się z Panią Profesor, która specjalnie dla nas przyjedzie z Warszawy.

Obowiązkowe zapisy do 4 grudnia: https://tiny.pl/wc3kt

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają wiadomość potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia oraz tekst do lektury przed seminarium wraz z nagraniem (przesłane materiały będą podejmowane podczas spotkania) oraz link do wydarzenia on-line.Za udział w seminarium uczestnicy otrzymują imienny certyfikat.

Zapraszamy do śledzenia informacji: https://tiny.pl/wc32x

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: kaciaryna.bychak@phd.usz.edu.pl lukasz.paluch@phd.usz.edu.pl

Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem to wspólna inicjatywa doktorantów Szkoły Doktorskiej US i pracowników naukowych INT oraz Interdyscyplinarnego Koła Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem Laboratorium jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, naukowej dyskusji i wspólnego poszukiwania nowych rozwiązań w obrębie szeroko pojętych badań nad chrześcijaństwem w ujęciu interdyscyplinarnym. Do udziału w Laboratorium zapraszamy zarówno ekspertów, jak i młodych naukowców z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych.